1 / 5
Душек Филиповиќ Balance Extra
5.000 МКД
01.04.2022 21:48

Скопје Центар / Скопје

Малку користен душек во одлична состојба. Изработен од мемори пена и џепести јадра. Има специјална навлака што се вади и пере.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава / Можна е замена од:

Pane
Потврден огласувач
078274785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам