1 / 5
КОЖНА ТОРБИЦА (ПРИРОДНА КОЖА) НОВА
2.000 МКД
24.12.2021 23:36

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Се продава торбица од природна кожа, скроз нова, воопшто некористена, кафеава.
Димензии 30см×20см

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070888417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам