1 / 12
KUKI VIKENDICI BARAKI KONTEJNERI MAGACINI
1 €
Цената не е фиксна
04.01.2020 23:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI PO EVROPSKI STANDARTI ZA POJSE INFORMACII JAVETESE KAJ NAS VO KONPANIATA NIE KE SE DOGOVORIME 070706116 078360713 WWW.KEN PANEL .MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам