1 / 2
Prevos na pesok, zemja, tampon
100 МКД
26.01.2023 07:24

Кисела Вода / Скопје

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА ШУТ.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од: Претпријатие

Milan
Потврден огласувач
070575732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам