1 / 1
Се продава куќа карабина во центарот на Виница
40.000 €
21.07.2018 20:08

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Борис Кидриќ

Куќа карабина - подрум 60м2, 2 ката (58+4 и 60+4 м2) и поткровје 57м2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragica
Потврден огласувач
071211936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам