1 / 12
FIAT PUNTO 1 I 2 (1.1 I 1.2) DELOVI
1 €
30.06.2022 12:46

Македонски Брод

SE STO VI TREBA
1.1 8 v
1,2 8 v
1,2 16 v
1,9 jtd
ima i dizna plin za fiat punto 2 komplet

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам