Logo

PREDNI Diskovi ( ДИСКОВИ ) za AUDI A4 ORIGINAL

Број на оглас: 2964317 | Објавен на: 10.02.2020, 19:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a4 b6

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PREDNI Diskovi ( ДИСКОВИ ) za AUDI A4 ORIGINAL, izvadeni od AUDI A4 B6 model 2002 godina imaat
uste 18 mm moze da se koristat na poveke modeli na AUDI. ZA SO RAZMAK 5 x 112 Izramneti se i ne se krivi mozat vednas za vo upotreba

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 GJT

Потврден огласувач