1 / 2
NIVA KRKLINO POD BENZISKATA PELAGONIJA PETROL
8 €
Цената не е фиксна
24.12.2022 22:43

Битола / Битола

Квадратура:

2300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva pod benziskata pelagonija petrol odma pod patot 2300 m2
Pece 078 353 827

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
078353827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам