1 / 10
Продавам облека за велосипед
По Договор
23.07.2018 19:23

Аеродром / Скопје

Продавам:
Northwave шорцеви со влошка (големина L) = 1300 ден.
Блуза Etape со џебови (сина, големина M) = 1500 ден.
Biemme зимски хелани со влошка (големина L) = 1800 ден.
Base layer ALPINE PRO (големина XS/S) = 1200 ден.
Црн шушкавец Biemme (големина М/L) = 1000 ден.
Син шушкавец (големина М али повеќе е L/XL) = 1000 ден.

Гардеробата е како нова, некои од парчињата не се ни носени.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
075415020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам