Се продава нива од 7 декари
6.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2023 12:51

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино патот кон Паликура во близина на Росоман.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ordan
Потврден огласувач
071911148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам