1 / 1
Cruiser
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2018 09:31

Виница / Виница

Марка:

Kee Way

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

PFN Cruiser

Километри:

60000

Se prodava cruiser cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
071946935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам