1 / 3
Satelitska antena
По Договор
24.01.2023 08:25

Битола / Битола

Satelitska antena so 4 konvektori 1.20m. so resiver

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
075613497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам