1 / 3
Prodavam Skuter WJM150T-2
480 €
Цената не е фиксна
25.07.2018 01:10

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

WJM150T-2 (VONROAD)

Километри:

5000

Malku koristen motor se prodava top forma

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tihomir
Потврден огласувач
076202038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам