1 / 8
Citroen c4 2006g 1.4 benzin+plin
По Договор
25.07.2018 09:21

Дојран / Гевгелија

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2019

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Citroen c4 2006g 1.4 benzin+plin
- 128000 km realni
-1360cm3
-88ks
-66kw
-KLIMA
-ABS
-SRS
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ELEKTRIKA NA PREDNI STAKLA
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-RADIO SO CD i USB
-(dobro ozvucenie) pioner + elipsi
-ATS NA PLIN I NA ZATEMNATI STAKLA
-Registracija vazi do 19.06.2019

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам