Logo

Aluminiumski Felni R16 so Michelin gumi 225/60 od A8

Број на оглас: 2967075 | Објавен на: 19.02.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Скоро нови гуми мишелин возени помалку од 500км со одлични алуминуимски фелни. Вкупно 5 бандажи со гуми. За ауди и сл возила со ист промер на штрафови и големина на гуми. Цена по договор
Michelin

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач