1 / 11
Куќа наспроти Аеродромот
92.000 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 00:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

125 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

1300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Горенци

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад),
Парцелата е 1400 м2 со насад на Черешни,(трета година, на род) , Веднаш до Магистралниот пат, има бушотини за наводнување со потопна пумпа...Одлична пвц догама, изолација...Можност за замена на стан со доплата !

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам