1 / 1
Итно!!! Бас еквилајзер педала
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 11:59

Битола / Битола

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструмент, велосипед, мобилен телефон, лаптоп !!!srekjen
Еквилајзер Trace Elliot bass/ 99 evra
Процесор BOSS GT-6B/ 199 evra

Јавете се на 076/444177

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

БТ
Потврден огласувач
076444177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам