MONTAZNO SKELE
1.100 €
Цената не е фиксна
25.07.2018 18:16

Валандово

SE PRODAVA MONTAZNO SKELE RAZVIENA POVRSINA OD 200 M2 SO KOMPLET ZABICI I TALPI

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071205966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам