1 / 1
AERODROMSKI PREVOZ SKOPJE-OHRID OHRID-SKOPJE
5.699 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2018 11:26

Охрид / Охрид

OHRID -STRUGA STRUGA-OHRID
PREVOZ I DO OSTANATITE GRADOVI VO MAKEDONIJA ...

TEL: +389 78 221 441
+389 78 221 541
+389 78 221 541

+389 78 221 541

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Билети / Останато

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
078442118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам