1 / 2
зеленчук и овошје
100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2019 07:45

Радовиш / Радовиш

Нудам овошје:
- слива
- грозје
и секаков вид на зеленчук ,Испорака франко договорено место

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

ford
Потврден огласувач
075496017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам