1 / 12
Nissan Qashqai 1.5 dci 28500 km ček i na delovi
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2022 09:31

Битола / Битола

Prednica motor menjac i se od prednica e staklo pominat samo 28500 km MOZI I NA DELOVI ILI CELA KOLA ??? Gumite se ganc novi i bandasite ne ošteteni

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам