se izdava stan, i sobi pod kirija
50 €
Цената не е фиксна
28.07.2018 16:05

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marshal Tito 143

Se izdava stan i sobi pod kirija vo centarot na gradot. stanot e komletno namesten i moze da se smesti pogolema grupa na luge. Moze komplet cel stan a moze i posebno od krevet ili soba.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vlatko
Потврден огласувач
078290169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам