1 / 12
Се изнајмуваат соби во Охрид
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2022 13:27

Охрид / Охрид

Квадратура:

16 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Куќата се наоѓа на 700м од центарот на Охрид.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
076449367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам