1 / 4
Се издава гарсоњера во центарот на Гевгелија
1 МКД
Цената не е фиксна
29.07.2018 14:06

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја


Се издава наместена гарсоњера во центарот на градот, во непосредна близина на Хотел и Казино Аполонија. Цената е по договор. За поконкретни информации јавете се на Џоко ( моб.тел. 071 833 080).

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Џоко
Потврден огласувач
071833080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам