1 / 12
Gobleni racno vezeni
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2019 15:39

Куманово / Куманово

Gobleni racno vezeni, stari povekje od 50 godini.
Povekje informacii na telefon:
Ivan 078944044

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078305300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам