Logo

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 !

Број на оглас: 2970918 | Објавен на: 14.08.2019, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе кај Тцц Плаза, Станот е 50 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, со греење на сопствено парно,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење,клима. понова градба. балкон, паркинг. вселив веднаш.....

цена-250 eвра

шифра 18021

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач