1 / 4
TRIPOD STALKI
1.500 МКД
30.06.2022 15:55

Прилеп / Прилеп

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 1500den. fiksno
potpolno novi. pakovani

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
075635600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам