1 / 6
Iveco Daily 16+1 - MOZE I ZAMENA
8.000 €
26.09.2018 10:05

Валандово

Se prodava Iveco Daily 2003 16+1 2.8 diesel
350.000 realni km
servisiran
popraven prednica
amortizeri novi
Moze i zamena so kola

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

golf
Mitropolit Teodosij Gologanov br 36/3
Потврден огласувач
+38975445725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам