1 / 4
Flippin’ Fantastic калап за палачинки (Бесплатна достава)
449 МКД
Цената е фиксна
30.07.2018 12:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Едноставен, лесен и забавен начин за правење на палачинки. Само поставете го Flippin Fantastic во заграна тава и направете ги вашите палачинки. Тајната е во силиконските кругови. Едноставен и лесен за чистење е после употреба.
Исто така можете да го користите и за подготовка на јајца и разни колачи.
Материјал: Силикон
Димензии: 40 cm x 23 cm x 1,5 cm
Начин на употреба: При спремање на палачиниките или јајцата премачкајте го калапот со масло.
Калапот може да се користи на температура од -75°C до 230°C.
Сигурен е за користење а и погоден е за употреба во печка, микробранова и тава.
www.onlineshopping.mk

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

OnlineShopping MK
Потврден огласувач
078930335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам