1 / 1
Чаршав
350 МКД
Цената не е фиксна
30.07.2018 13:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам комплет постелнина за брачен кревет. Плик 200/220 см, чаршав 220/220 см. две навлаки за перница. Сатен.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076/711-768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам