1 / 5
Stan od 70m2
38.500 €
Цената не е фиксна
30.07.2018 15:53

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

mara ugrinova gina 30

renoviran i dobro opremen stan na treti sprat.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
070261967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам