1 / 3
Ford Escort 1.4 Benzin/Plin
500 €
Цената не е фиксна
31.07.2018 15:40

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2019

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Форд Ескорт 1.4 Бензинец со граден плин систем, има важечка регистрација до крајот на март 2019 година, колата е произведена 1993 година и е во добра состојба. За повеќе информации на телефонскиот број.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070505370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам