1 / 5
Ozvucuvanje za vo kola
250 €
31.07.2018 16:41

Илинден / Скопје

Profesionalno ozvucuvanje za vo kola Kenwood . Odlicno socuvam 5+1 sarround sistem so orginal kabli i pinovi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
075445522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам