1 / 3
Dukan cair
25.000 €
30.11.2022 14:58

Чаир / Скопје

Квадратура:

21 m²

Греење:

Нема

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten
Lis (resenie od opstina za vrsenje dejnos) komplet so inventar se otstapuva prodava po dogovor moze i za bilo koja dejnos sekogas ke vi nosi pari

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

kozna garnitura
Потврден огласувач
070751191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам