Logo

Prodavam Proso Zetva 2018

Број на оглас: 2973663 | Објавен на: 11.09.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


PROSO SELEKTIRANO CISTO NE TRETIRANO SO PESTICIDI . PAKUVANO VO VRECI OD 29 - 33 KG IMAM OKOLU 850 - 1200 KG OVAAA SEZONA 2019
078 27 35 42
ZETVA 2019
Slikite kazuvaat se.

Огласи од: Goran

Goran

Куманово

Станете Премиум член

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач