1 / 6
Prodavam drzaci za zvucnici
6.000 МКД
31.01.2023 08:17

Скопје Центар / Скопје

Prodavam drzaci za zvucnici Bose, 201 i 301 , originalni, od koi 4 za na zid i 2 za plafon. Komplet cena za site e 6000 den, poedinecna 1200 den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075454554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам