1 / 4
enterier za bmw x3 odlicen
140 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 08:55

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

x3

Tип на делови:

Внатрешна опрема

enterierot e odlicen komplet sedista i kapaci na vrati

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
078-865-553-Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам