1 / 2
AGLOMERIRAN NAJLON CIST
36 МКД
08.04.2021 11:12

Радовиш / Радовиш

aglomeriran najlon nov cist od paketi i konfekciski za poveke inf :
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO
078/599-892 COBO

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
078599892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам