Се продаваат ниви во с Трн
120 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 15:09

Битола / Битола

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2

моб 075 930 395

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075930395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам