1 / 3
PRODAVAM Detska Soba
13.000 МКД
05.10.2018 07:00

Штип / Штип

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Prodavam detska soba vo odlicna sostojba informacii na broj.077/854-528
Sve komplet 13 ooo den

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072222954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам