1 / 2
Tocak, zacuvan kako od fabrika
1.200 МКД
Цената е фиксна
1.500 МКД
Денес 10:01

Велес / Велес

Prodavam ekstra zacuvan tocak koj stoese vo spalna soba, a ne vo podrum. Za dete od 1 do 4 godini vo zavisnost od kilogramite i visinata na deteto. Cena 1500 denari.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

Orce Kostov
Потврден огласувач
070370998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам