1 / 3
Aronija
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2018 13:27

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava sveza aronija so vrven kvalitet.
Organski odgledana.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
076492150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам