1 / 11
Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri
По Договор
08.05.2022 19:18

Куманово / Куманово

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den
Hladnjaci 13 x 11,7 x 7cm 2 parcinja - 900 den
Hladnjaci 12 x 13 x 6,2cm 2 parcinja - 700 den
Hladnjak 22 x 19 x 3,3cm , prva klasa (imam nekolku) 1 parce 900 den

HLADNJAK 10 x 2,6 cm, DOLZINA 109 cm *** PRODADEN
HLADNJAK 10 x 2,6 cm, DOLZINA 82 cm *** CENA 1900 den

KONDENZATOR, SAMWHA, JAPONSKI, 10.000uf 63 volti, NOVI, IMAM NEKOLKU, CENA ZA EDEN 350 DEN.

Za drugi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам