1 / 11
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2005 god...
4.500 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 07:06

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2005 god...
So mnogu oprema i mnogu socuvan..
Plateni site davacki do registracija...

Telefon za kontakt 071555599‬

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам