1 / 2
Motor
1.212 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2018 07:51

Македонски Брод

Se prodava motor 1,7 Benzin so puknat blok drugoto se e ispravno izvaden od opel astra

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

pero
Потврден огласувач
078206802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам