1 / 4
Trosed dvosed i fotelja garnitura SIMPO
22.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2019 13:24

Гевгелија / Гевгелија

Se prodavaat dvosed,trosed i fotelja, polno bukovo drvo, stof, kupeni vo simpo, koristeni samo godina dena,mnogu udobni i ubavi, se vklopuvaat so sekoj mebel

cena 25.000

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
078280870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам