Logo

Usisivac za vo kola

Број на оглас: 2976932 | Објавен на: 11.09.2019, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nov usisivac za vo kola se priklucuva na upaljacot

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  oli

Потврден огласувач