Logo

SOBA VO OHRID ZORAN

Број на оглас: 2977019 | Објавен на: 23.08.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соба со 3 кревети во близина на ТАМАРО маркет кај пазарот.Обезбеден паркинг за кола во дворот на куќата.СЛОБОДНА ОД10ти АВГУСТ.
Видете ги сликите и јавете се за договор.
Тел.075524205

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач