1 / 2
Volvo FH12 420
1 МКД
20.02.2023 08:54

Радовиш / Радовиш

Kamionot e vo odlicna sostojba 2004 godina
980.000km
Nova cerada i dobri gumi
Registriran cela godina so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

AlTo-Ve
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам