1 / 4
niva dobra lokacija vednas do pat
По Договор
26.04.2022 12:16

Неготино / Неготино

Квадратура:

3664 m²

Тип на земјиште:

Останато

Niva (plac) na dobra lokacija do samiot asvalten pat (pepeliste Stip ) na 50m do fabrika zdenka pred vojno pepeliste na samoto prosiruvanje (isklucuvanje i vklucuvanje na patot)
EKSTRA CENA
075336274

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075336274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам